Aktor ma największego penisa na świecie
in , ,

Aktor ma największego penisa na świecie

Jonah Falcon został zatrzymany niedawno w czasie odprawy w porcie lotniczym w San Francisco, bo „zagrożenie” stworzył jego… największy na świecie penis.

Jak do tego doszło?

Pracownicy ochrony lotniska widząc w spodniach 42-letniego mężczyzny nienaturalnie wielkie wzniesienie, byli pewnie, że w bieliźnie ukrywa on broń lub narkotyki. Po osobistym przeszukaniu został oczywiście wypuszczony…

Ochroniarze musieli widocznie nie znać celebryty, który widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa pod hasłem największy penis świata. Jego penis ma w stanie wzwodu aż 34, 29 cm natomiast w stanie spoczynku 24 cm. Falcon (całkiem adekwatne nazwisko – polski Sokół) przyznał już w wieku dziesięciu lat, jego penis osiągnął 20 cm długości.

Kariera filmowa aktora

Co ciekawe, Jonah Falcon to Amerykanin, który od lat próbuje zrobić karierę jako aktor w tradycyjnych filmach.

Człowiek, którego penis jest oficjalnie największy na świecie, zagrał w tak znanych filmach jak „Across the Universe”, „Dobry agent”, „Dochodzenie”, czy oscarowy „Piękny umysł” jednak z każdym z tych obrazów były to role epizodyczne.

Aktor i celebryta pojawił się w tak popularnych na całym świecie serialach „Rodzina Soprano”, „Prawo i bezprawie”, czy „Melerose Place”, jednak były to również statystyczne role. Łącznie jego filmowo-serialowa filmografia obejmuje 15 tytułów.

Główne i duże role Falcon otrzymuje za to ciągle z branży porno. I konsekwentnie od lat odmawia.

Nie odmawia natomiast seksu. Jonah Falcon przyznał w jednym z wywiadów, że ma na koncie około 1500 partnerów i partnerek seksualnych.

Jonah napisał także scenariusz filmowy na podstawie własnej biografii pod wszystko mówiącym tytułem „Confessions of a Horse Hung Boy” („Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem”).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Komentarze

0 komentarze

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Najpopularniejsze diety odchudzające - którą wybrać?

Najpopularniejsze diety odchudzające – którą wybrać?