Aktor ma największego penisa na świecie
in , ,

Aktor ma największego penisa na świecie

Jonah Falcon został zatrzymany niedawno w czasie odprawy w porcie lotniczym w San Francisco, bo „zagrożenie” stworzył jego… największy na świecie penis.

Jak do tego doszło?

Pracownicy ochrony lotniska widząc w spodniach 42-letniego mężczyzny nienaturalnie wielkie wzniesienie, byli pewnie, że w bieliźnie ukrywa on broń lub narkotyki. Po osobistym przeszukaniu został oczywiście wypuszczony…

Ochroniarze musieli widocznie nie znać celebryty, który widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa pod hasłem największy penis świata. Jego penis ma w stanie wzwodu aż 34, 29 cm natomiast w stanie spoczynku 24 cm. Falcon (całkiem adekwatne nazwisko – polski Sokół) przyznał już w wieku dziesięciu lat, jego penis osiągnął 20 cm długości.

Kariera filmowa aktora

Co ciekawe, Jonah Falcon to Amerykanin, który od lat próbuje zrobić karierę jako aktor w tradycyjnych filmach.

Człowiek, którego penis jest oficjalnie największy na świecie, zagrał w tak znanych filmach jak „Across the Universe”, „Dobry agent”, „Dochodzenie”, czy oscarowy „Piękny umysł” jednak z każdym z tych obrazów były to role epizodyczne.

Aktor i celebryta pojawił się w tak popularnych na całym świecie serialach „Rodzina Soprano”, „Prawo i bezprawie”, czy „Melerose Place”, jednak były to również statystyczne role. Łącznie jego filmowo-serialowa filmografia obejmuje 15 tytułów.

Główne i duże role Falcon otrzymuje za to ciągle z branży porno. I konsekwentnie od lat odmawia.

Nie odmawia natomiast seksu. Jonah Falcon przyznał w jednym z wywiadów, że ma na koncie około 1500 partnerów i partnerek seksualnych.

Jonah napisał także scenariusz filmowy na podstawie własnej biografii pod wszystko mówiącym tytułem „Confessions of a Horse Hung Boy” („Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem”).

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Moda dla dzieci na 2019 rok

Moda dla dzieci na 2020 rok