Tarot Online

Jaka jest najbardziej pożądana męska sylwetka przez kobiety?

Jak wiadomo każda kobieta szuka idealnego mężczyzny pod każdym względem. Przedstawicielki płci pięknej nie patrzą tylko i wyłącznie na charakter, duże znaczenie odgrywa także wygląd przyszłego partnera. Oczywiście panie różnią się gustem, jednak niektóre męskie sylwetki są wstanie zawrócić w głowie nawet kobiecie, która wcześniej upierała się, że wygląd fizyczny jest dla niej bez znaczenia. W tym artykule przedstawimy Wam najbardziej pożądane męskie sylwetki.

Sylwetka męska – lekko umięśniona

Nie każdej kobiecie podobają się ekstremalnie umięśnieni kulturyści. Takie sylwetki podobają się w zdecydowanej większości przypadków kobietom uprawiającym fitness lub sporty sylwetkowe. Paniom najbardziej podobają się lekko – umięśnione sylwetki. Według kobiet mężczyzna powinien mieć przede wszystkim zarysowane mięśnie ramion oraz brzucha.

Sylwetka na sześć?

Na zdecydowanej większości przedstawicielek płci pięknej największe wrażenie robią męskie sylwetki z wyraźnie uwidocznionymi mięśniami brzucha. Panowie, którzy dodatkowo mają zarysowane mięśnie ramion i klatki piersiowej, z miejsca stają się ideałem dla kobiet.

Jaką sylwetkę warto mieć w celu zrobienia wrażenia na kobiecie?

Trenować i uprawiać jakikolwiek inny sport należy przede wszystkim dla siebie. Nie można zapisać się na siłownię czy basen, by zrobić po pewnym czasie lepsze wrażenia na kobiecie. Oczywiście zdarzają się sytuację, że sport w pewnym momencie staje się pasją. Nie rekomendujemy jednak chodzenia na siłownię tylko i wyłącznie w celu przypodobania się kobiecie, jeżeli trening nie sprawia żadnej przyjemności.

Zdecydowanie najlepszym sposobem na zdobycie nie tylko jednej kobiety jest osobowość i prowadzenie ciekawego życia. Panowie, którzy są zaradni życiowo, mają pasje np. podróżowanie czy uprawianie interesującego sportu, a dodatkowo są pewni siebie, nie potrzebują mieć świetnie zbudowanej sylwetki, by cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej.