jakie-dodatki-nosza-gwiazdy-filmu-i-muzyki
in

Jakie dodatki noszą gwiazdy filmu i muzyki?

Wyglądać jak gwiazda filmowa – o tym marzy chyba każda kobieta. Specyficzny styl, elegancja i gust – na pierwszy rzut oka widać, że ma się do czynienia z osobą sławną i bogatą. Co zrobić, by tak wyglądać i jakie dodatki noszą gwiazdy filmu i muzyki – wszystko to znajdziesz w naszym artykule.

Styl gwiazd – wystąpienia publiczne…

Jednym z nieodłącznych elementów stylizacji znanych osobistości będzie zamiłowanie do wyróżniania się. Charakterystyczne, odważne stroje czy akcesoria, których cena jest wręcz nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika, decydują o ich pozycji społecznej. Jest to też komunikat dla wszystkich wokół świadczący o fakcie, że nie muszą się liczyć z pieniędzmi.

Można zauważyć, że gwiazdy poszukują nowatorskich i indywidualnych rozwiązań. Ich suknie czy garnitury szyte są na miarę. Najczęściej są również wyjątkowe – na zamówienie powstaje jedyny egzemplarz, a wzór ten nie jest już powielany przez projektanta.

…oraz życie prywatne.

Na co dzień gwiazdy wręcz pragną uniknąć fotoreporterów. Ubierają się najczęściej w zwykłych, sieciowych sklepach. Wszystko po to, by chronić swą prywatność. Elementem spójnym jest tutaj wyczucie stylu i gustu. Nawet na zwykłym spacerze, czy zakupach słynni ludzie zaskakują wyczuciem i doborem kolorystyki oraz dodatków.

W doborze akcesoriów liczy się ich trafność oraz ekstrawagancja. Stonowany strój skontrastowany jest z jaskrawym odcieniem torebki, wyjątkowymi butami, ciekawą ozdobą na włosy a nawet karnawałową maską. Ich zadaniem jest nie tylko dopełnienie stylizacji, ale także podkreślenie wizerunku. Czasami właśnie koszt dodatku, jaki gwiazda miała na sobie, przykuwa aparaty fotoreporterów. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy gwiazda nosi np. tanie torebki damskie listonoszki. Można być pewnym, że w ciągu następnych dni artykułem numer 1 w czasopismach modowych będzie torebka lub naszyjnik o niebagatelnym koszcie milionów dolarów (weźmy np. naszyjnik Lady Gagi na rozdaniu tegorocznych Oscarów).

Jakie dodatki noszą gwiazdy – inspiracje

Styl ubioru osób znanych zależy od wielu czynników. Jednym z nich na pewno nie są pieniądze. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać ze stylizacji światowych sław i nie zbankrutować przy tym, pomocą niech będzie lista niedrogich dodatków. Podkreślą one Twoją indywidualność i będą sprawiać, że na tle innych poczujesz się wyjątkowo.

  • zegarek – koniecznie musi podkreślać indywidualność, powinien również rzucać się w oczy.
  • torebka – najlepiej skórzana, o ciekawym kolorze czy kształcie. Będzie to ponadczasowy wybór pasujący do większości stylizacji.
  • kapelusz z dużym rondem – sprawi, że będziesz widoczna z daleka i przyciągnie spojrzenia mijających osób.
  • okulary przeciwsłoneczne – niezbędny gadżet w letnie dni, duże lub małe, ważne by były ekstrawaganckie
  • biżuteria – powinna wysyłać jeden sygnał – informacje o statusie społecznym, warto zainwestować w pierścionek z brylantem czy platynową bransoletkę z kamieniami szlachetnymi

Nietrudno zauważyć, jakie dodatki noszą gwiazdy filmu czy muzyki. Jeśli dobrze poszukasz, mogą być one inspiracją także dla Ciebie.

Jak przygotować się na nowy rok?

Jak przygotować się na nowy rok?

Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd?

Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd?