Tarot Online

Jakie tatuaże robią sobie gwiazdy?

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Badania wykazały, że tatuaże pozwalają nam budować poczucie siły, kontroli nad ciałem, a co najważniejsze, ucieleśniają nasze „ja”, czyli naszą tożsamość, rzeczy które są dla nas ważne i to, czego pragniemy. Fakt, że tatuaże są wieczne, wymagają dużo czasu i bólu dodaje tatuażom głębszego psychologicznego znaczenia i wartości.

Dlaczego ludzie wykonują sobie tatuaże?

Tatuaże wśród gwiazd są bardzo modne i popularne. Niektóre gwiazdy w Polsce i za granicą mają na ciele wiele tatuaży. Niektórzy robią to tylko po to, aby poprawić wygląd, podczas gdy rysunki na ciele innych są symboliczne i osobiste. Tatuaże ważne dla posiadacza są zwykle tworzone dla upamiętnienia kogoś lub czegoś pod wpływem emocji, a także kojarzą się z poglądami religijnymi lub politycznymi. Niektóre gwiazdy umieszczają swoje tatuaże w ciekawych miejscach. Miłosne znaczenie tatuażu uwzględnili Sophie Turner i Joe Jonas, którzy niecały rok po zaręczynach wybrali się do studia aby uwiecznić tę chwilę. Ich tatuaże są najprawdopodobniej inspirowane serialem „Sansa Stark”. Sansa Stark to bohaterka Gry o tron. Z drugiej strony Kylie Jenner i Travis Scott mają tatuaże z nazwiskami swoich córek.

Mały tatuaż wcale nie znaczy gorszy

Mały i niewidoczny to preferencje Jessici Alby.  Na szyi ma kwiatek i biedronkę jej mama, ciocia i kuzynka też mają ten tatuaż taki rodzinny symbol to ciekawa rodzinna pamiątka. Johnny depp może konkurować z prawdziwymi piratami pod względem liczby tatuaży. Podobnie jak Brad Pitt ma motyw rodzinny, wytatuował się na cześć swojej matki Betty Sue i swoich dzieci Lily Rose i Jacka. Ma również wytatuowane słowa „Winona Forever”, głowę Indianina, trzy prostokąty i jaskółkę z  napisem „Jack” Słowa, czaszki i wiele innych.

Podczas kręcenia Władcy Pierścieni Orlando Bloom zaproponował dziewięciu aktorom upamiętnienie tego okresu. Drużyna Władcy Pierścieni w tym on otrzymała tatuaż z numerem czarodzieja „9”. Nawet 68-letni Ian Mckellen, który gra Gandalfa, wykonał tatuaż. Orlando ma namalowaną cyfrę dziewięć na prawym nadgarstku i symbol słońca na brzuchu.

Justin Timberlake ma wygrawerowane inicjały. Ponadto ma tatuaż na łydce, krzyż na lewym ramieniu, a na plecach wielkiego anioła z napisem strażnik.

Tatuaże wśród gwiazd są bardzo popularne, oddają one charakter ich samych oraz upamiętniają oni chwile rodzinne i nie tylko. Każdy z nas może wytatuować sobie co mu się podoba, ale tatuaże które niosą za sobą jakąś historię to dopiero pamiątka na całe życie i wspomnienia których nie da się zapomnieć.