Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi
in ,

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Jessica Simpson należała w przeszłości do najseksowniejszych kobiet amerykańskiego show-biznesu. Piosenkarka i aktorka rozpalała wyobraźnię mężczyzn i uosabiała wzór blond seksbomby ze śliczną twarzą, idealną figurą i uśmiechem dziewczyny z sąsiedztwa.

Początki gwiazdy

Gdy jej kariera filmowa i estradowa zaczęła zanikać pojawiała się w amerykańskich mediach tylko przy okazji zdjęć paparazzi pokazujących jak tyje. Jednak wówczas było to kilka, może kilkanaście kilogramów ponad jej idealną figurę, którą mogliśmy oglądać choćby w filmie „Diukowie Hazardu” (kadr z filmu z Jessicą Simson w bikini na zdjęciu ilustracyjnym – nad tekstem).

Jak obecnie wygląda sytuacja?

Dziś po ciąży waży już prawie dwa razy więcej niż wtedy, a jej nadwaga sięga 35 kg. Jessica nic z tego sobie nie robi, co więcej wie, że właśnie metamorfoza może dla niej być szansą na powrót do show-biznesu i wielkiego zysku.

Media za oceanem donoszą, że za powrót do swojej dawnej sylwetki Jessica może zarobić kilkanaście milionów dolarów.

Nawet jeśli nie podejmie „wyzwania” Simpson i tak podkreśla, że jest zadowoloną mamą i żoną i niczym się nie przejmuje, 0 o czym sama przekonuje na Twitterze. To właśnie na tym portalu społecznościowym zamieściła poniższe zdjęcie, które pokazuje jak obecnie wygląda gwiazda.

Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?

Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?

Aktor ma największego penisa na świecie

Aktor ma największego penisa na świecie