Kino w domu - największe hity kinowe dostępne online
in

Kino w domu – największe hity kinowe dostępne online

Największe hity kinowe zapełniają po brzegi sale na całym świecie. Niektóre pozycje tak silnie zapadają w pamięć, że wielu widzów chętnie do nich wraca. Teraz, dzięki serwisom VOD, swoje domowe centrum rozrywki można bez trudu przekształcić w prywatną salę kinową, w której emitowane są wyłącznie najbardziej przebojowe produkcje.

Jeszcze nie tak dawno temu, aby obejrzeć film, których nie zdążyliśmy zobaczyć w kinie, lub które po prostu – chcemy odświeżyć, trzeba było uzbroić się w cierpliwość. Zanim najlepsze produkcje trafiały do wypożyczalni kaset VHS i płyt DVD, zwykle mijało sporo czasu. Teraz, dzięki platformom oferującym wideo na życzenie, dostęp do najlepszych tytułów jest znacznie szybszy, a same materiały oferują najwyższą jakość. Poniżej przedstawiamy listę największych kinowych produkcji, które już teraz można obejrzeć w zaciszu własnych czterech ścian.

Największe hity kinowe dostępne online 

Kino w domu - największe hity kinowe dostępne online

„Inferno” – Filmowe adaptacje powieści Dana Browna cieszą się ogromną popularnością i nie inaczej jest z „Inferno”. Tym razem, Robert Langdon musi powstrzymać szaleńca, który za pomocą niebezpiecznego wirusa chce doprowadzić do śmierci milionów ludzi na całym świecie. Znanemu badaczowi symboli religijnych pomaga Sienna Brooks, jednak okazuje się, że kobieta nie jest tą osobą, za którą uważa ją Langdon. 

Narodziny gwiazdy” to pierwszy film w reżyserii Bradley’a Coopera – aktora znanego z hitów takich jak „Kac Vegas”, „Jestem Bogiem” czy „American Hustle”. Grany przez Coopera Jackson Maine jest byłą gwiazdą muzyki country. Gdy mężczyzna poznaje utalentowaną Ally (w tę rolę wcieliła się Lady Gaga), postanawia zaopiekować się jej karierą muzyczną. Szybko okazuje się, że parę łączy coś więcej niż tylko wspólny interes. Galopująca kariera Ally przypomina jednak Maine’owi o własnej porażce. O tym, jak wielkiego kalibru jest to produkcja, najlepiej świadczy statuetka Oscara i siedem nominacji do tej nagrody.

„Kler” – Kontrowersyjny film Wojciecha Smarzowskiego to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji kinowych. Obraz przedstawia historię trzech księży, którzy kilka lat wcześniej cudem uniknęli śmierci. Od tej pory, duchowni spotykają się każdego roku, by uczcić swoje ocalenie. Niebawem, ich drogi skrzyżują się kolejny raz, a towarzyszące temu wydarzenia wywrą ogromny wpływ na ich życie.

„Polityka” – Produkcje Patryka Vegi często wzbudzają kontrowersje i nic dziwnego – filmy znanego reżysera „celowały” już w policję i służbę zdrowia, co musiało odbić się szerokim echem w opinii publicznej. Nie inaczej jest w przypadku hitowej „Polityki”. Znany reżyser uderza w najważniejsze osoby w państwie, przedstawiając zachowanie przedstawicieli wszystkich czołowych ugrupowań, gdy ci znajdują się z dala od błysku fleszy i wyciągniętych w ich kierunku mikrofonów. Pod przykrywką mocnego humoru, twórca przemyca obraz wpływu władzy i pieniędzy na podejmowane decyzje.

Tarot, czyli poznaj sztukę kartomancji

Tarot, czyli poznaj sztukę kartomancji

Gładka darń, czy piękne kolorowe kępy?

Gładka darń, czy piękne kolorowe kępy?