Tarot Online

Najpopularniejsze diety odchudzające – którą wybrać?

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jak się zdrowo odżywiać? Którą dietę warto stosować? Poznaj najpopularniejsze diety odchudzające i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego ciała! Zapraszamy do lektury!

Dieta 8 godzinna

Dieta 8 – godzinna to dieta odchudzająca, w której… można jeść wszystko. Według autorów diety 8 godzinnej przyczyną otyłości jest nieregularne odżywianie się. Zaproponowali więc metodę, która polega na spożywaniu dowolnych produktów (w dowolnych ilościach) podczas 8 – godzinnego okresu w ciągu doby, tak, by organizm miał czas na trawienie i pozbycie się toksyn.

Autorzy diety 8 – godzinnej przekonują, że aby dieta była skuteczna, wystarczy ją stosować przez trzy dni w każdym tygodniu. Możesz jeść wszystko, ale należy pilnować, by spożywać pokarmy w ciągu 8 – godzinnego okresu doby! Dopełnieniem diety powinien być zdrowy tryb życia.

Dieta na płaski brzuch

Dieta na płaski brzuch to rewelacyjna metoda odchudzania, opierająca się na właściwościach błonnika pokarmowego.

Dieta na płaski brzuch dopuszcza produkty takie jak:

  • Chude mięso (drób, cielęcina)
  • Owoce i warzywa bogate w błonnik
  • Produkty pochodzenie mlecznego
  • Produkty pełnoziarniste

Dieta zabrania natomiast spożywania takich produktów jak żółty ser, makarony, warzywa strączkowe oraz tłuste mięso. Popularne odmiany diety na płaski brzuch to tzw. Dieta Montignaca lub dieta Dukana. Diety te mają na celu zredukować ilość spożywanych produktów o dużym indeksie glikemicznym, co skutkuje nie tylko ogólną poprawą zdrowia, ale i również płaskim brzuchem.

Dieta Ewy Chodakowskiej

Dieta Chodakowskiej to dieta przeznaczona głównie dla osób, które uprawiają sport. Kaloryczne menu zostało opracowane w taki sposób, zminimalizować wystąpienie efektu jo-jo. Posiłki należy aktywnie spalać, poprzez regularne ćwiczenia.

Be-Diet można nabyć drogą online, wystarczy się zalogować w serwisie bebio.pl. Koszty 2-miesięcznego planu żywieniowego to 99 zł, w planie zawarty jest jadłospis na każdy dzień. Kaloryczność programu zależy od liczby kilogramów, które chce się zrzucić oraz uprawianych aktywności fizycznych. Proponowane posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Szukasz ciekawych i przydatnych porad dotyczących zdrowej żywności, diety i aktywnego trybu życia? Sprawdź koniecznie serwis Porady.org.