Tarot Online

Ogród glamour w stylu gwiazd?

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Ogród w stylu glamour  dość często gości w domach wielkich gwiazd. Wyróżnia się on swoim stylem, nietuzinkowymi elementami oraz nieszablonowymi rozwiązaniami. Jeśli chcesz, aby twój ogród był zaprojektowany w sposób, w który robią to sławy musisz koniecznie przeczytać nasz artykuł.

Ogród glamour urządzony jest  z myslą o przepychu, ale tak, aby jego wygląd nie zaczął zachaczać o kicz. Odbiorcy przebywający w tak zaprojektowanym miejscu odczuwają zachwyt oraz  splendor. Gwiazdy, które wybierają taki ogród są osobami pełnym życia, które uwielbiają spędzać czas ze znajomymi oraz urządzać dla nich przyjęcia.

Cechy ogrodu glamour

Ogród ten ma budzić zachwyt, a więc w jego aranżacji powinny dominować takie odcienie jak biel oraz czerń w efekcie połysku. Taką podstawę kolorystyczną można wzbogadcić o szarości, złoto bądź srebro. Cechą takiego ogródu jest na pewno nowoczesność i geometria, a więc wybierając powierzchnie postaw na przykład na biały kamień bądź kamień w odcieniu różu bądź piaskowca. Unikaj wszystkiego co kojarzy się z naturą!

Dekoracje, które muszą się pojawić

Wyjątkowo dobrze w ogrodzie w stylu glamour będą wyglądać wszystkie dekoracje lustrzane np. szklane kule czy lustro zamontowane po to, aby mała przestrzeń zyskała na iluzji powiększenia. Fontanna bądź basen? Tak to musi znaleźc się w tym miejscu. To ciekawe wyposażenie ogrodu, które z pewnością zachwyci nie jednego gościa.

Trawa gęsta jak dywan

W ogrodzie powinna znaleźć się soczysta, równo przycięta trawa, która z białymi elementami stworzy niesamowity efekt wizualny. Wybieraj nasiona traw ozdobnych bo te najlepiej nadadzą się do ogrodu w takim stylu.

Meble glamour

Meble to dusza tego ogrodu można pozwolić sobie na ekstrawagantyzm w tej dziedzinie. Meble z kilku serii to dobry pomysł uzyskamy w ten sposób oryginalny efekt. Meble ażurowe, plecione, bądź drewniane w kolorze białym bądź czarnym, metalowym i griafitowym. Pamiętaj, aby wyposażyć meble w miękkie, duże poduchy w romantycznych barwach takich jak fiolet czy róż. Zwiewne zasłony zawieszone gdzieś na tarasie ogrodowym dadzą poczucie prywatności i kameralności.

Wybierz rosliny

Rośliny mają być efektowne, ale też mało wymagające. W ogrodzie glamour nie chodzi o ciężką prace przy roślinności. Nie powinny one absorbować całej przestrzenni dlatego, że celem ogródu w takim stylu jest relaks i odpoczynek. A więc im więcej miejsca wypoczynkowe tym lepiej. W twoim ogrodzie powinny pojawić się bukszpany, żywtoniki oraz sosny. Drzewka liściaste jak klon w kolorze fioletu dodadzą ciekawego wyglądu.

Zobacz także: https://zyciegwiazd24.pl/gladka-darn-czy-piekne-kolorowe-kepy