Tarot Online

Poznaj najpiękniejsze ogrody gwiazd!

Polskie i zagraniczne gwiazdy uwielbiają spędzać czas w swoich ogrodach. To zadbana przestrzeń, w której nasiona traw kiełkują soczystą zielenią, drzewa owocują, a krzaki wydają piękne kwiaty. Jak mieszkają celebryci? Oto najpiękniejsze ogrody gwiazd!

Najpiękniejsze ogrody gwiazd

Wiele gwiazd, gdy nie spędza czasu na planie filmowym lub scenie, preferuje zacisze własnego ogrodu. To właśnie tam mogą odpocząć od miejskiego gwaru. Niektórzy z celebrytów, zamiast zatrudnić ogrodnika, sami pielęgnują swoje działki, a nawet sadzą nasiona traw i inne rośliny. Poznajcie ich!

Nasiona traw, owocujące drzewa i kwiaty – te gwiazdy kochają ogrody!

#1 Julia Roberts

Julia Roberts to ogromna fanka organicznej zdrowej żywności. Aktorka, nie dość, że sama pielęgnuje swój ogród, to jeszcze uczy tego swoje dzieci, łącząc dwie ukochane pasje – bycie matką oraz ogrodnictwo. Jak sama mówi „dzieci, które znają źródło pożywienia, są bardziej skłonne do jedzenia zdrowych warzyw i owoców, ponieważ wiedzą, skąd one pochodzą”.

#2 Nicole Kidman

Nicole Kidman to aktorka znana z upodobania do ogrodnictwa. Aktorka uwielbia naturę, dzikie krajobrazy z dala od miast. W jej ogródku poza pięknymi ozdobnymi roślinami można znaleźć także organiczne rabaty warzywne. Aktorka sama wybiera nasiona traw na swoją działkę.

#3 Jake Gyllenhall

Jake Gyllenhall to ogromny fan zdrowego jedzenia z własnego ogródka. A ponieważ wychował się w domu z ogrodem, sam też uwielbia prace ogrodowe i zieleń. Aktor został ambasadorem The Edible Schoolyard Project – to program, który uczy dzieci między innymi dbania o dietę. Młodzież może nie tylko zobaczyć, skąd pochodzi jedzenie, ale i przyczynić się do jego wyhodowania. Według Gyllenhalla ogrodnictwo odgrywa ogromną rolę w jednoczeniu rodziny i rozwijaniu dojrzałości społecznej.

#4 David i Victoria Beckham

Londyński dom Państwa Beckhamów jest pełen zieleni i miejsc do zabawy dla dzieci. Drzewka zdobią lampiony, na terenie ogrodu znajduje się także tipi. Ogród Beckhamów to idealne miejsce, by spędzała w nim czas cała rodzina!

Którzy polscy celebryci lubią samodzielnie sadzić nasiona traw i inne rośliny w ogrodzie?

Nie tylko zagraniczni celebryci uwielbiają ogrody. Wielbicielem zieleni jest także polski aktor telewizyjny i teatralny Karol Strasburger. Celebryta nie wyobraża sobie idealnego ogrodu bez gęstych iglaków i ładnie utrzymanej, regularnie koszonej trawy. Swój ogród pielęgnuje razem z żoną – małżeństwo przycina krzaki, sadzi rośliny, pielęgnuje tulipany i róże oraz wysiewa i kosi trawę.