Tarot Online

Shakira wije się mokra w wannie

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego soczewki są modne wśród gwiazd? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

2 maja w internecie światło dzienne ujrzał nowy teledysk Shakiry. Najnowszy klip Latynoskiej seksbomby do piosenki „Addicted to you” szybko stał się hitem w sieci.

Shakira mokra w wannie?

Po czterech dniach od publikacji teledysk miał na koncie 58,5 miliona odsłon i liczba ta z każdą godziną rośnie. „Addicted to you” to muzycznie rytmy i melodie, do których gorąca Kolumbijka zdążyła nas przyzwyczaić.

Jeśli zaś idzie o stronę wizualną wideoklipu – męskiej części czytelników chyba nie musimy zachęcać do obejrzenia… jak zawsze u Shakiry nie zabrakło wijącej się zmysłowo („własnoręcznie”, „nożnie” i wszystkim co tam ma) piosenkarki w skąpym odzieniu.