Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?
in ,

Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?

Wielki skandal w Chinach. Zhang Ziyi najpopularniejsza aktorka w Państwie Środka, która podbiła Hollywood i cały filmowy świat za sprawą roli w „Przyczajonym Tygrysie ukrytym smoku” (produkcja zdobyła Oscara za najlepszy film zagraniczny) została oskarżona przez tamtejsze media o prostytucję.

O co dokładnie chodzi?

Sprawa wydaje się być bardzo poważna bowiem zamieszani w aferę są znani chińscy politycy na czele z byłym ministrem handlu Bo Xilai oraz biznesmenem Xu Mingiem.

Co więcej, azjatycka gwiazda została zatrzymana w kraju na czas dochodzenia policyjnego i nie pojechał na Festiwal w Cannes. Aktorka miała się pojawić we Francji, aby promować swój najnowszy film „Dangerous Liaisons”.

Prostytucja w Chinach

Prostytucja w Chinach jest oficjalnie zakazana i surowo tępiona, jednak nielegalnie proceder kwitnie przede wszystkim ze względu na ogromne dysproporcje demograficznie (duża przewaga ilościowa mężczyzn nad kobietami – konsekwencja polityki jednego dziecka). Dlatego kara nawet dla najsłynniejszej Azjatki może być wyjątkowo surowa i „pokazowa”.

Gdzie grała aktorka?

Aktorka, która wystąpiła w głównych rolach w takich hitach jak „Hero”, „Dom latających sztyletów”, czy „Wyznania gejszy” miał uprawiać seks po raz pierwszy 10 lat temu i od tego czasu zarobić 110 milionów dolarów!

Sumaryczna kwoty nie dziwi jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, które wskazują, że swoje „pojedyncze” usługi miała wyceniać na gigantyczne kwoty. Sławna, młoda i wyjątkowej urody Chinka miała inkasować nawet 900 tysięcy dolarów za noc.

Rzecznik gwiazdy, która w 2006 roku otrzymała nominację do Złotego Globa za rolę w „Wyznaniach gejszy”, zaprzecza wszystkiemu i żąda sprostowania i przeprosin.

10 najseksowniejszych kobiet świata według „Maxim”

10 najseksowniejszych kobiet świata według „Maxim”

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi