Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?
in ,

Śliczna aktorka, która podbiła Hollywood, prostytutką?

Wielki skandal w Chinach. Zhang Ziyi najpopularniejsza aktorka w Państwie Środka, która podbiła Hollywood i cały filmowy świat za sprawą roli w „Przyczajonym Tygrysie ukrytym smoku” (produkcja zdobyła Oscara za najlepszy film zagraniczny) została oskarżona przez tamtejsze media o prostytucję.

O co dokładnie chodzi?

Sprawa wydaje się być bardzo poważna bowiem zamieszani w aferę są znani chińscy politycy na czele z byłym ministrem handlu Bo Xilai oraz biznesmenem Xu Mingiem.

Co więcej, azjatycka gwiazda została zatrzymana w kraju na czas dochodzenia policyjnego i nie pojechał na Festiwal w Cannes. Aktorka miała się pojawić we Francji, aby promować swój najnowszy film „Dangerous Liaisons”.

Prostytucja w Chinach

Prostytucja w Chinach jest oficjalnie zakazana i surowo tępiona, jednak nielegalnie proceder kwitnie przede wszystkim ze względu na ogromne dysproporcje demograficznie (duża przewaga ilościowa mężczyzn nad kobietami – konsekwencja polityki jednego dziecka). Dlatego kara nawet dla najsłynniejszej Azjatki może być wyjątkowo surowa i „pokazowa”.

Gdzie grała aktorka?

Aktorka, która wystąpiła w głównych rolach w takich hitach jak „Hero”, „Dom latających sztyletów”, czy „Wyznania gejszy” miał uprawiać seks po raz pierwszy 10 lat temu i od tego czasu zarobić 110 milionów dolarów!

Sumaryczna kwoty nie dziwi jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, które wskazują, że swoje „pojedyncze” usługi miała wyceniać na gigantyczne kwoty. Sławna, młoda i wyjątkowej urody Chinka miała inkasować nawet 900 tysięcy dolarów za noc.

Rzecznik gwiazdy, która w 2006 roku otrzymała nominację do Złotego Globa za rolę w „Wyznaniach gejszy”, zaprzecza wszystkiemu i żąda sprostowania i przeprosin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Komentarze

0 komentarze

10 najseksowniejszych kobiet świata według „Maxim”

10 najseksowniejszych kobiet świata według „Maxim”

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi

Kiedyś miała idealną figurę, teraz ma 40 kg nadwagi